Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny dzwięk sprzegła 1.4 tsi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwny dzwięk sprzegła 1.4 tsi

    Piękna, gratulacje. Im więcej RSek prezentujecie tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że warto brać RS. No cóż, u mnie już po ptakach, ale może następna...

  • #2
    Dziwny dzwięk sprzegła 1.4 tsi

    Witam mam problem objawiający sie tylko tym iz wrzucając jedynkę i zaczynając ruszać sprzęgło dziwnie piszczy, trze jak metal o metal gdy ruszam tylko z biegu bez gazu nie ma tego odgłosu dzieje sie tak równiez na wstecznym inne biegi ok.Dodam jeszcze gdy jest zimno to terkocze ,wcisne sprzegło terkotanie ustaje gdy silnik sie zagrzeje terkotania nie ma ,teraz gdy lato to nie terkocze nawet na zimnym przypuszczam ,ze to łozysko oporowe
    w linku odgłos tego sprzegła od 16
    Golf ma 110000 km i sprzegło nie było wymieniane a podobno była jakas wada fabrczna czy cos

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez jarekbarcaaa
      a podobno była jakas wada fabrczna czy cos
      nie było

      btw
      100k km to powiedzmy przebieg na zmianę kpl sprzęgła - wrzuć sachs (w komplecie masz łapę, która lubi dawać dziwne odgłosy)



      Zamieszczone przez jarekbarcaaa
      super jakość

      kluczykiem nagrywałeś :?:
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        kalkulator;p wyslesz mi jakis link do tego sprzegła;p?

        [ Dodano: Wto 21 Maj, 13 23:04 ]
        Link

        Znalazłem coś takiego,ale tam nie ma żadnej łapy? I sachs chyba był montowany na pierwszy motnaż ? mam racje? a Co powiesz o LUK?

        Bo w Sumie zadnego szarpania czy coś ,nie slizga sie Tylko te tarcie takie metaliczne

        [ Dodano: Wto 21 Maj, 13 23:25 ]


        taki własnie dzwięk

        Komentarz


        • #5
          jarekbarcaaa,

          dzwoń do naszego Maciejek, sklep VagTech w Warszawie, ale z wysyłką no problem :!:

          Maciek 692 312 345


          Brałem od Maćka właśnie kompletne sprzęgło do G6 1.4TSI CAXA 6M


          Weź SACHS i będziesz zadowolony, ja właśnie takie wziąłem



          Zamieszczone przez jarekbarcaaa


          taki własnie dzwięk
          w piątek napiszę co to może być
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            a jakie ty miałeś problemy ,ze sprzegło wymieniałeś i ile Cie kosztowała wymiana? Sama robocizna w ASO skoda chca 500 zł narazie nie mam rozeznani chyba ,ze aso VW 900zł masakra:|

            Komentarz


            • #7
              jarekbarcaaa,

              mam dobrego magika od VAG w Tychach, także ogarnie temat zawodowo w rozsądnych pieniądzach


              u mnie przebieg 100k km i do tego skrzypiąca łapa
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                Jakbyś mogł to daj mi namiary na tego goscia do Vag'a ja jestem z rybnika to do tych nie mam daleko

                Komentarz


                • #9
                  no właśnie dlatego napisałem

                  Bartek 664 172 457
                  kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                  SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X